Farní den deskových her a výroba adventních věnců

Srdečně všechny zveme na farní den v sobotu 28.11. do kavárny U sv. Ludmily na náměstí Míru od 10:00 až do večera. Na programu je celodenní hraní deskových her (v kavárně) a dopolední výroba adventních věnců (10 – 13hod. v klubovně). Akceje vhodná pro všechny věkové skupiny :-).

Hraní deskových her
Akce je vhodná pro všechny zájemce do sta let věku. Pro menší děti bude vyhrazena samostatná místnost – klubovna v prostorách domova mládeže. Připravili jsme pro vás asi 30 deskových a karetních her – Carcassonne, Tobago, Bang!, Dobble, Metro, Tichu, Kyklády,…a mnoho dalších. Některé možná sami znáte z domova, jiné třeba uvidíte poprvé, některé cvičí paměť, jiné motoriku, odhad, strategické myšlení nebo třeba obchodnický talent, některé si zahrajete ve dvou, jiné jsou vhodné i pro velké skupiny hráčů. Vždy však se jedná o kultivovanou a inteligentní zábavu podporující rodinnou a přátelskou sounáležitost. Hry předvedeme, pravidla vysvětlíme. Přijďte, nebudete litovat.

Výroba adventních věnců
Společná výroba věnců bude probíhat od 10:00 do 13:00 v klubovně kavárny
v 1. patře. Na výrobu věnců jsou srdečně zvány i malé děti. Suroviny si každý přinese své vlastní a vzájemně si pro inspiraci ukážeme, co kdo a jak vyrábí. Vytvoříme i věnec do kapličky pro děti.

Občerstvení bude řešeno svépomocí, uvítáme laskavou pomoc s pokrytím režijních nákladů sálu ve formě dobrovolného vstupného.

V případě dotazů kontaktujte Kateřinu Pulkrábkovou (774571954) nebo Moniku Bernolle (775181835).

BUDEME SE NA VÁS MOC TĚŠIT!!!