Život naší farnosti od neděle Gaudete ke 4.neděli adventní

Dnes po  všech bohoslužbách naše sestry františkánky pořádají dobročinnou akci:

Milí farníci,
s laskavým dovolením místních duchovních správců opět po mších sv. nabízíme k zakoupení perníkové vánoční svícny. Výtěžek z jejich prodeje poputuje do Nadačního fondu Křesťanského domova mládeže, ze kterého jsme minulý rok také díky Vaší štědrosti mohly podpořit sociálně slabé dívky tím, že jsme jim uhradili některé učebnice či doučování, mohli jsme zakoupit nové knižní tituly do naší knihovny a také jsme děvčatům zpříjemnili život na KDM např. nákupem nových žehliček a přímotopů. Velice si vážíme Vaší vstřícnosti i modliteb za náš domov i děvčata, která v něm žijí a studují. Školské sestry sv. Františka

Od pondělí 16.12.  až do neděle 22.12.  je ZPOVĚDNÍ TÝDEN. Každý den od 16 do 18 hodin budeme zpovídat. Prosíme, nenechávejte svátost smíření na poslední chvíli. V tomto týdnu Vám rádi posloužíme.

V úterý budou přivezeny stromy do kostela. Prosíme 4 statné muže, aby po odpolední mši sv. cca v 17.30 hodin nám přišli na pomoc. Prosím, přihlaste se v sakristii ať víme s kým můžeme počítat.

Ve čtvrtek v 19 hodin je Adventní benefiční  koncert gymnázia Milady Horákové.

V pátek večer vystoupí v našem kostela soubor Dulcia Carmina se zpěvákem Václavem Neckářem. I tento večer je benefiční.

V sobotu 21.12. od 9 hodin bychom rádi vykonali předvánoční úklid. Prosím, přijďte nám v sobotu pomoci. Ať náš kostel je na vánoční svátky čistý.

V úterý a ve čtvrtek od 6 hodin jsou Roráty u oltáře Panny Marie.

Vánoční program je v lístku DOBRÁ ZPRÁVA vzadu u východu z kostela.